جناب آقای سامانی
با سلام و احترام
ضمن تشکر از ایجاد این وبلاگ، بصورت اتفاقی دیدمش و باعث شد بارها مطالب مختلف اون رو بخونم.
من هادی خیبر بین سالهای ٧٣ تا ٧٥ دانش آموز مدرسه ابن سینا بودم.
افتخار داشتم شاگرد افرادی مثل آقای حبیبی، آقای طالب نژاد، آقای درزی، آقای شاه محمدی، آقای فدایی و سایر معلم های عزیز باشم.
هنوز به خوبی به یاد دارم که آقای ستاری به بهترین نحو و با استفاده از ابزار ریاضی و رسم رو یاد ما می دادن.
هنوز ابهت و جبروت آقای حبیبی از پشت پنجره اتاقشون تو خاطرمه
هنوز برخورد خوب آقای طالب نژاد، خونگرمی آقای درزی، رفتار محبت آمیز آقای یاور زاده و خوبی های آقای فدایی تو یادمه
صف ناهار، صف سرویس، نمازخونه و هزاران اتفاق دیگه جزء خاطره خوب تو ذهنمه
خیلی دوست دارم بدونم همکلاسی های قدیمی کجا هستند، مرتضی حضرتی، توسلی، حاجیلو، توکلی، محمدرضا پسندیده، سید مصطفی حسینی، حسینیان

لطفاً اگر کانال تلگرامی وجود داره شماره منو ثبت کنید.

اگر شبکه اجتماعی یا جایی هست که بتونم دوستام رو ملاقات کنم راهنمایی کنید
ضمناً بسیار مشتاقم آقای حبیبی رو ببینم یا تلفنی صحبت کنم تا گوشه ای از زحمات ایشون رو جبران کنم، واقعاً انسان بزرگی بودند.

hadikheibar@gmail.com
در پایان من به لطف این مدرسه تونستنم مدرک کارشناسی نرم افزار رو بگیرم. این دو یادگاری هم مربوط به اون زمونه :

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

جناب آقای خیبر عزیز   سلام
از ارتباط شما با وبلاگ خوشحال شدم  از این که نام بیشتر دبیران رو بخاطر دارید معلوم میشه از شاگردان با علاقه ی مدرسه مون بوده اید  . موفقییت های تحصیلی و شغلی شما باعث خوشحالی ماست . متاسفانه من هم جند سالی است  آقای  حبیبی رو ندیده ام ولی با آقایان شاهمحمدی و یاورزاده و کشوری و گاهی شاهمحمدی و درزی و منتظری در ارتباط هستم  درود شما را به همه ی آنها ابلاغ خواهم  کرد . در ضمن من آدرس ایمیل شمارو زیر یادداشتتون قرار می دم اگر دوستانی شمارو پیدا کردن بتونن ارتباط برقرار کنن . 

خدانگهدار / سامانی
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

یادداشتی از آقای رامین مرادی منش

یادداشتی از آقای علی نصرتی

یادداشتی از آقای سعید تهرانی زاده

آقای ,  ,رو ,های ,ارتباط ,تو ,    ,شاهمحمدی و ,هادی خیبر ,آقای درزی، ,آقای فدایی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cultural Studies and the Media بهترین قیمت لپ تاپ دانلود نمونه چارچوب نظری پایان نامه,پیشینه پژوهش و تحقیق,کارشناسی ارشد Science For Free شهدا دانلود آهنگ جدید | عکس جدید الحقائق الاسلامیة قیمت بلیط سینماهای مختلف تهران کیان تسمه آفــاقـــ