به نام خدا

سلام و عرض ادب خدمت استاد ارجمند و عزیزم، جناب آقای سامانی دبیر علوم

من رامین مرادی منش دانش آموز مدرسه راهنمایی نمونه ابن سینا از ۶۷ و ۶۸ (یاخچی آباد)تا  ۶۹ و ۷۰ (واوان) هستم.

نفر کنار دست راست شما

دیشب در یک مهمانی خانوادگی (۹۸/۱۱/۲۴) همراه دوست و برادرانم عزیزم علی محمدلو و سعید قریشی (در عکس نفر نشسته ردیف جلوی شما و مقابل دست چپ شما که به دوربین خیره شده) ذکر خاطرات گذشته و جنابعالی شد.

سری به این وبلاگ زدم و از مطالب اون لذت بردم.

مطمئن هستم به واسطه مجاهدت‌های همه معلمان عزیز در این مدرسه اغلب دوستان به موفقیت‌های چشمگیری در زندگی دست یافته‌اند.

به هیچ طریقی قادر به قدردانی بابت فداکاریهای شما بزرگواران نیستم.

به نیت ادب و احترام برای همه شما دلسوزان تمام قد می‌ایستم و اظهار خشوع میکنم‌.

آرزوی عزت و سربلندی برایتان دارم.

در پناه خدا محفوظ باشید.

فراموش کردم بگم که در حال حاضر با لیسانس مهندسی نرم افزار و فوق لیسانس مهندسی صنایع گرایش سیستم و بهره‌وری از دانشگاه علم و صنعت در وزارت صنعت، معدن و تجارت مشغول خدمت هستم.

همه موفقیت‌های من و دیگر دوستان ثمره شما بزرگواران هست.

freec100@gmail.com

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

جناب مرادی منش عزیز

از ارتباط شما خیلی خوشحال شدم و مخصوصا از این که فهمیدم به مدارج تحصیلی و شغلی والایی م

رسیده اید خوشحال تر هم شدم . مسلما سهم  ما در این موفقییت های شما اندک است و بیشتر آن حاصل تلاش های خود شما می باشد . موید باشی./سامانی

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

یادداشتی از آقای رامین مرادی منش

یادداشتی از آقای علی نصرتی

یادداشتی از آقای سعید تهرانی زاده

,مرادی ,منش ,موفقیت‌های ,مدرسه ,عزیز ,    ,مرادی منش ,لیسانس مهندسی ,رامین مرادی ,شما بزرگواران

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش های جالب کتاب حقیقت فروشگاه اینترنتی دیاتل Blog دانش آموز رشته تصویر سازی و جلوه ویژه رایانه ای اکبر رضایی تولیدی کفش بالساوا مســــــــــیر پارسیان شعر درهم و برهم