سلام و ارادت

نمیدونم چی شد که بعد از حدود 20 سال یکباره یاد استاد فاطمی دبیر ریاضی سال اول و دوم راهنمایی افتادم. استاد گرانقدری که یک تنه مدافع نوجوان بسی شیطون و سر به هوایی شدن که آقای فدایی حتی قصد اخراجش رو داشت. جستجو کردم و وبلاگ شمارو دیدم و از دیدن تصویر ایشون بسیار خوشحال شدم و خواستم ببینم از ایشون خبری دارین احیانا یا خیر؟

ممنونم.                                                                                 pirhadi@live.com

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

سلام جناب پیرهادی عزیز

امیدوارم اون پسر شیطون خود شما نبوده باشی مگر چه جرمی مرتکب شده بود که باید از مدرسه اخراج می شد؟!

جناب آقای مهندس فاطمی چند سال با بیماری دست به کریبان بودن ولی فکر کنم حالشون رو به بهبودی گذاشت الانم ده سالی میشه اشونو زیارت نکرده ام می گن به شهرشون گلپایگان مهاجرت کرده . کاشکی از احوالات امروزتون برام می گفتین گه تحصیلات رو بکجا رسوندین و الان در چه پستی هستین  به هر حال :

سلامت و پیروز باشین/سامانی

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

یادداشتی از آقای رامین مرادی منش

یادداشتی از آقای علی نصرتی

یادداشتی از آقای سعید تهرانی زاده

,آقای ,رو ,سال ,جناب ,☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ,    ,کریبان بودن ,بودن ولی ,به کریبان ,ولی فکر

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پاورپوینت دین و زندگی کاغذ دیواری و پارکت لمینت اپلیکیشن سفارش نان وای کدز بسم الله الرحمن الرحیم اموزش رایگان ایلوستریتور فارسی نصب دوربین مداربسته اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها NASIME FUN کافه رادیو ✅✔خدمات کامپیوتری احسان